افشای غیب گویی های سیاسی: جزئیاتی از ارتباط یک مقام ارشد با مرتاض هندی

این مقام ارشد کشور در چند سال اخیر سفرهای متعددی به هند داشته است که فاصله زمانی برخی از این سفرها کمتر از 50 روز بوده است. 

وی در این سفر به دیدار مرتاضی می رود که ادعا می شود بیش از 400 سال سن دارد و از جایگاه بسیار بالایی در میان طرفداران خود برخوردار است و نکته جالب این است که این مرتاض از میان مراجعه کنندگان خارجی خود تنها به این مقام ارشد ایرانی اجازه دیدارهای منظم با خود را داده است. 

در این دیدارها  فرد مذکور  در جریان پیش بینی و آینده نگریهای مرتاض در خصوص تحولات جهان و بعضاً ایران قرار می گیرد و تاکنون بسیاری ازاین ایده ها و پیش بینی ها به داخل کشور هم منتقل شده  و تلاش های مختلفی هم صورت گرفته است  تا به نوعی از این افکار و نقطه نظرات در برنامه ها و سیاست گزاریها استفاده شود که با برخی مخالفت و مقاومتهای گسترده مواجه شد.

البته این مقام در داخل کشور هم دیدارهای بسیار منظمی با برخی از چهره ها و افراد عجیب و غریب در مناطق کویری و مرزی ایران انجام داده که که گرایشات مشابهی با مرتاض هندی دارند، و انتقادات بسیاری هم از این جهت به وی وارد شده که تاکنون در جهت رفع شبهات و انتقادات در این خصوص اقدام خاصی را صورت نداده است.

گره گشایی یک سایت از ملاقات مقام دولتی با مرتاض هندی

به دنبال انتشار اخباری در سایت جهان نیوز در مورد سفرهای مکرر یک مقام دولتی به هند و مشاوره وی با مرتاض هندی پرسش‌هایی را سایت خبرآنلاین از  آقای مشایی در جهت گره گشایی از این مساله مطرح کرد.

پاسخ رئیس دفتر آقای احمدی‌نژاد به پرسش‌های زیر می‌تواند ابهامات را برطرف کند:

_ آیا درست است که با مرتاضی ایرانی الاصل و زرتشتی مسلک در هند ارتباط دارید؟

_ آیا واقعیت دارد که اطلاعات دولتی را به این فرد منتقل می‌کنید و از او رهنمود می‌گیرید؟

_ آیا صحت دارد که این فرد زرتشتی به شما گفته که دوران گرایش به اسلام به سر آمده است؟

_ آیا درست است که در مرز پاکستان با افراد رمال و جن‌گیر و دعانویس ارتباط مستمر دارید؟

_ آیا این سخن منتسب به یکی از معاونین‌تان را که گفته‌اید حکم مسئولیتش را بعد از تایید حضرت حجت(عج) صادر می‌کنید تکذیب می‌کنید؟

_ این سخن همراهانتان که در برخی سفرها ناگهان دستور توقف خودرو را صادر و برای دقایقی لابلای درختان کنار جاده گم می‌شوید و پس از آن ادعا می‌کنید با رابط امام زمان حرف زده‌اید دروغ است؟
/ 1 نظر / 222 بازدید
شمس

مسابقه استعدادهای باطنی و توانسنجی روحی مرکز مطالعات و تخقیقات علوم باطنی با همکاری نشریه علوم باطنی برگزار می کند : جهت ثبت نام به آدرس سایت مرکز تحقیقات و مطالعات علوم باطنی مراجعه نمایید : آدرس ایمیل oloomebateni2000@gmail.com آدرس وبلاگ oloomebateni-oloomebateni.blogspot.com آدرس سایت http://www.Oloomebateni.com